CONFnews
10 VIII 2015

Z kim widzimy się na CCCamp?

Taka okazja zdarza się tylko raz na cztery lata – nie możemy jej przegapić! Zespół CONFidence’a właśnie wybiera się na Chaos Communication Camp, czyli jedną z największych, międzynarodowych konferencji hakerskich, która odbywa się w Niemczech. Spakowaliśmy już namioty i zabezpieczyliśmy urządzenia – spotkaj się z nami na miejscu i…

Shot za Tweeta!

Na pewno Was nie zawiedziemy – będziemy dzielić się z Wami smacznymi, typowo polskimi %napojami%. Wystarczy tylko wspomnieć o CONFidence na swoim Twitterze, używając hashtagu #cccamp15 i #CONFidence_news, by delektować się najlepszymi shotami w naszym towarzystwie!

Niespodzianka kulinarna

Wpadnijcie do nas i zasmakujcie prawdziwej, polskiej gościnności! Będziemy częstować tradycyjnym żurkiem z kiełbasą i jajkami – my już nie możemy się doczekać!

Wygraj zniżkę na CONFidence 2016!

Macie szczęście w grach? Jeśli tak, to koniecznie zagrajcie z nami w kościanego pokera! Dla najlepszych przygotowaliśmy duże zniżki na przyszłoroczną edycję konferencji CONFidence – wielkie emocje gwarantowane!

Bądźcie na bieżąco i śledźcie naszego Twittera, gdzie będziemy dla Was relacjonować CCCamp 2015!

czytaj więcej »

27 V 2015

CONFidence 2015 is behind us - thanks for coming!

Those were two unforgettable days full of lectures and great fun! During the CONFidence a lot has happened – we are happy that you have joined us! We hope that our conference will stay in your memory for a long time!

czytaj więcej »

19 V 2015

Polska Cyber Armia nadchodzi!

W wielu krajach narodził się pomysł włączenia się środowisk hakerskich we wsparcie działań na rzecz obrony własnego kraju. Cywile są gotowi  wspomagać formalne struktury państwa na wypadek konfliktu w cyberprzestrzeni. Polska także chce się podjąć tego wyzwania!

czytaj więcej »

09 IV 2015

Polska ścieżka na CONFidence

CONFidence obchodzi w tym roku 10-lecie, a my podejmujemy ważną decyzję. Rada Programowa CONFidence jest jednogłośna - wprowadzamy osobną ścieżkę, poświęconą wyłącznie naszemu rodzimemu rynkowi IT Security.

czytaj więcej »